| صنایع قابل استفاده | کشاورزی، استفاده خانگی، ساخت و ساز، انرژی و معدن |
|---|---|
| مکان نمایشگاه | هيچکدوم |
| شرایط | جدید |
| نوع | بکهو لودر |
| نوع متحرک | لودر چرخ |
| شماره مدل | FD50 ((مینی) |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور چین یا موتور ژاپنی میتسوبیشی |
| نور | چراغ های LED |
| صنایع قابل استفاده | فروشگاه های مواد ساختمانی، فروشگاه های تعمیر ماشین آلات، کارخانه های تولیدی، کارخانه های مواد غذایی |
|---|---|
| مکان نمایشگاه | ایالات متحده، ایتالیا |
| شرایط | جدید |
| منبع قدرت | موتور AC |
| طول چنگال | 1220 میلی متر |
| شماره مدل | FL20/25/30/35 |
|---|---|
| نوع | فولکلور سوزنی معمولی |
| قدرت | موتور بنزینی |
| ظرفیت حمل | 1T - 5T |
| سوخت | گاز طبیعی |
| شماره مدل | FD50 |
|---|---|
| سوخت | دیزل |
| مرکز بارگذاری | 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000-6000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| نوع | بکهو لودر |
|---|---|
| نوع متحرک | لودر چرخ |
| ابعاد (طول * عرض * بلند) | 6800X2040X2850 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
| وزن دستگاه | 2680 کیلوگرم |
| شماره مدل | FD35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| گزینه ها | چراغ LED، صندلی لوکس، فن، لاستیک جامد Ect |
| شماره مدل | FD35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| ارتفاع بلند کردن آزاد | 135 میلی متر |
| اندازه چنگال | 1070*125*45mm |
| شماره مدل | FD25 |
|---|---|
| سوخت | دیزل |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |