| صنایع قابل استفاده | هتل ها، مغازه های پوشاک، مغازه های مواد ساختمانی، مغازه های تعمیر ماشین آلات، کارخانه های تولیدی، کا |
|---|---|
| مکان نمایشگاه | هيچکدوم |
| شرایط | جدید |
| منبع قدرت | موتور دیزل |
| طول چنگال | 1220 میلی متر |
| شماره مدل | FD50 |
|---|---|
| سوخت | دیزل |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FD50 ((مینی) |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور چین یا موتور ژاپنی میتسوبیشی |
| نور | چراغ های LED |
| شماره مدل | FD80 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور چین یا موتور ژاپن |
| نور | چراغ های LED |
| شماره مدل | FL30 |
|---|---|
| سوخت | نفت و گاز |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FD50 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | > 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور ایسوزو ژاپن یا موتور Xc6110 |
| انتقال | انتقال خودکار |
| شماره مدل | FL30 |
|---|---|
| سوخت | نفت و گاز |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| رنگ | زرد |
| مدل موتور | پمپ و شیرهای برند شیمادزو ژاپن |
| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000-6000 |
| شرایط | جدید |
| مدل موتور | موتور چینی شینچای / ایزو ژاپنی / میتسوبیشی |
| نوع انتقال | گیربکس هیدرولیک خودکار الکتریکی |
| شماره مدل | FB20 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| سیستم هیدرولیک | پمپ و شیرهای برند شیمادزو ژاپن |
| دستگاه فرمان | چرخ دنده فرمان برند ایتون آمریکا |