| شماره مدل | FD50 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| مدل شماره | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | > 5000 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
| موتور | ایسوزو ژاپن یا موتور چین |
| سیستم هیدرولیک | سیستم هیدرولیک شیمادزو ژاپن |
| شماره مدل | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | > 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | ایسوزو ژاپن یا موتور چین |
| سیستم هیدرولیک | سیستم هیدرولیک شیمادزو ژاپن |
| شماره مدل | FD18 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| ارتفاع بلند کردن آزاد | 115 میلی متر |
| اندازه چنگال | 1070*122*40 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | 3Set / 20GP |
|---|---|
| زمان تحویل | 15-40 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، D/P، D/A، L/C، وسترن یونیون، مانی گرام |
| قابلیت ارائه | 100 ست در ماه |
| محل منبع | چین |
| شماره مدل | FB25 |
|---|---|
| سوخت | برق |
| مرکز بارگذاری | 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-7000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FD50 ((مینی) |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور چین یا موتور ژاپنی میتسوبیشی |
| نور | چراغ های LED |
| شماره مدل | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور C498bpg چین یا موتور ایزوزو ژاپن |
| نور | چراغ های LED |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| موتور | چين و ژاپن براي انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| لاستیک | لاستیک پنوماتیک |
| شماره مدل | FD35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| ارتفاع بلند کردن آزاد | 135 میلی متر |
| اندازه چنگال | 1070*125*45mm |