| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| سوخت | دیزل |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| سوخت | دیزل |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| سوخت | دیزل |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FB15 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چين و ژاپن براي انتخاب |
| لاستیک | لاستیک پنوماتیک |
| نام محصول | لیفتراک گازی 5 تن 6 تن 7 تن lpg |
|---|---|
| مرکز بارگذاری | 600 میلی متر |
| قدرت | نفت و گاز |
| گزینه های موتور | PSI 3.4 |
| لاستیک | پنوماتیک یا جامد |
| شماره مدل | FL25 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| رنگ | قرمز |
| مدل موتور | پمپ و شیرهای برند شیمادزو ژاپن |
| شماره مدل | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | > 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | ایسوزو ژاپن یا موتور چین |
| سیستم هیدرولیک | سیستم هیدرولیک شیمادزو ژاپن |
| جزئیات بسته بندی | 3Set / 20GP |
|---|---|
| زمان تحویل | 15-40 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، D/P، D/A، L/C، وسترن یونیون، مانی گرام |
| قابلیت ارائه | 100 ست در ماه |
| محل منبع | چین |
| شماره مدل | FL35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000-6000 |
| شرایط | جدید |
| نوع دکل | دو نفره 3 متر/ سه نفره کامل آزاد 4.5 متر/6 متر |
| نوع انتقال | گیربکس هیدرولیک خودکار الکتریکی |
| مدل شماره | FL20 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
| موتور | ژاپن نیسان K25 یا چین GQ491 |
| نور | تمام چراغ LED |