| تایپ کنید | لیفتراک دیزل |
|---|---|
| نوع موتور | دیزل |
| ظرفیت رتبه بندی شده | 3000 کیلوگرم |
| موتور | کامینز / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| پیوست ها | پیوست های مختلف در دسترس است |
| تایپ کنید | لیفتراک دیزل |
|---|---|
| نوع موتور | دیزل |
| ظرفیت رتبه بندی شده | 3000 کیلوگرم |
| موتور | کامینز / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| پیوست ها | پیوست های مختلف در دسترس است |
| مدل شماره | FD70 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| وضعیت | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| مدل شماره | FD70 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| وضعیت | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| مدل شماره | FD70 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| وضعیت | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| مدل شماره | FD70 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| وضعیت | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| تایپ کنید | لیفتراک دیزل |
|---|---|
| نوع موتور | دیزل |
| ظرفیت رتبه بندی شده | 3000 کیلوگرم |
| موتور | کامینز / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| پیوست ها | پیوست های مختلف در دسترس است |
| تایپ کنید | لیفتراک دیزل |
|---|---|
| نوع موتور | دیزل |
| ظرفیت رتبه بندی شده | 3000 کیلوگرم |
| موتور | کامینز / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| پیوست ها | پیوست های مختلف در دسترس است |
| تایپ کنید | لیفتراک دیزل |
|---|---|
| نوع موتور | دیزل |
| ظرفیت رتبه بندی شده | 3000 کیلوگرم |
| موتور | کامینز / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| پیوست ها | پیوست های مختلف در دسترس است |
| مدل شماره | FD70 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| وضعیت | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |