| شماره مدل | FD35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| سوخت | دیزل |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FD25 |
|---|---|
| سوخت | دیزل |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چين و ژاپن براي انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| شماره مدل | FD50 |
|---|---|
| سوخت | دیزل |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| گارانتی | 1 سال، 2 سال، 1 سال گارانتی، 1 سال یا 1500 ساعت کار، سه سال |
|---|---|
| سکته | 4 ضربه، 2 ضربه، 210 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
| سیلندر | چند سیلندر، تک سیلندر، 4 سیلندر |
| وزن | 280 کیلوگرم، 26 کیلوگرم، 28،200 تا 350 کیلوگرم، 260 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | 3Set / 20GP |
|---|---|
| زمان تحویل | 15-40 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، D/P، D/A، L/C، وسترن یونیون، مانی گرام |
| قابلیت ارائه | 100 ست در ماه |
| محل منبع | چین |
| مدل شماره | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | > 5000 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
| موتور | ایسوزو ژاپن یا موتور چین |
| سیستم هیدرولیک | سیستم هیدرولیک شیمادزو ژاپن |
| مدل شماره | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | > 5000 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
| موتور | ایسوزو ژاپن یا موتور چین |
| سیستم هیدرولیک | سیستم هیدرولیک شیمادزو ژاپن |
| تایپ کنید | لیفتراک دیزل |
|---|---|
| نوع موتور | دیزل |
| ظرفیت رتبه بندی شده | 3000 کیلوگرم |
| موتور | کامینز / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| پیوست ها | پیوست های مختلف در دسترس است |