| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چين و ژاپن براي انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| شماره مدل | FD60 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | > 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور ایسوزو ژاپن یا موتور Xc6110 |
| انتقال | انتقال خودکار |
| شماره مدل | FL20/25/30/35 |
|---|---|
| سوخت | نفت و گاز |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FD100 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| ارتفاع بلند کردن آزاد | 208 میلی متر |
| اندازه چنگال | 1220*175*80 میلی متر |
| شماره مدل | FL35 |
|---|---|
| سوخت | نفت و گاز |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FL30 |
|---|---|
| سوخت | نفت و گاز |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FL25 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000-6000 |
| شرایط | جدید |
| نوع انتقال | گیربکس هیدرولیک خودکار الکتریکی |
| مدل موتور | موتور Guangqing چین/نیسان ژاپنی |
| شماره مدل | FL352 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | ژاپن نیسان K25 یا چین GQ491 |
| نور | تمام چراغ LED |
| شماره مدل | FB25 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| کنترل کننده | کنترلر USA CURTIS |
| نور | تمام چراغ LED |
| صنایع قابل استفاده | کشاورزی، استفاده خانگی، ساخت و ساز، انرژی و معدن |
|---|---|
| مکان نمایشگاه | هيچکدوم |
| شرایط | جدید |
| نوع | بکهو لودر |
| نوع متحرک | لودر چرخ |