| شماره مدل | FD35 |
|---|---|
| سوخت | دیزل |
| مرکز بارگذاری | 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| مدل شماره | FD50 ((مینی) |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
| موتور | موتور چین یا موتور ژاپنی میتسوبیشی |
| نور | چراغهای LED |
| شماره مدل | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور C498bpg چین یا موتور ایزوزو ژاپن |
| نور | چراغ های LED |
| نوع قدرت | باتری سرب اسید/لیتیوم |
|---|---|
| کنترل کننده | کنترلر Curtis/ InMotion AC |
| نوع عملیات | وایسا |
| ظرفیت رتبه بندی شده | 1.5ton-3ton |
| مرکز بارگذاری | 500 میلی متر |
| شماره مدل | FL25 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چين و ژاپن براي انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| نام محصول | لیفتراک خارج از جاده |
|---|---|
| منبع قدرت | موتور دیزل |
| ظرفیت حمل | 2.5 تن 3 تن 3.5 تن 5 تن |
| موتور | موتور چین یا موتور وارداتی ژاپن |
| دکل | دوبلکس استاندارد / دوبلکس کامل / دوبلکس رایگان |
| جزئیات بسته بندی | 3Set / 20GP |
|---|---|
| زمان تحویل | 15-40 روز کاری |
| شرایط پرداخت | T/T، D/P، D/A، L/C، Western Union، MoneyGram |
| قابلیت ارائه | 100 ست در ماه |
| محل منبع | چین |
| طول چنگال | 1220 میلی متر |
|---|---|
| نوع | تمام زمین ها، سوخت داخلی |
| منبع قدرت | موتور دیزل |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی آنلاین |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FD15 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| ارتفاع بلند کردن آزاد | 115 میلی متر |
| اندازه چنگال | 920*100*35mm |