| شماره مدل | O |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چين و ژاپن براي انتخاب |
| رنگ | سفارشی مشتری |
| شماره مدل | FD18 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چين و ژاپن براي انتخاب |
| لاستیک | لاستیک پنوماتیک |
| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| سوخت | دیزل |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| گزینه ها | چراغ LED، صندلی لوکس، فن، لاستیک جامد Ect |
| شماره مدل | FD35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| موتور | چين و ژاپن براي انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| لاستیک | لاستیک پنوماتیک |
| شماره مدل | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| نام | قیمت 4 تن فولک لایت |
| برند موتور | چین شینچای/ایسوزو ژاپن |
| شماره مدل | FD100 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000-6000 |
| شرایط | جدید |
| نوع دکل | دو نفره 3 متر/ سه نفره کامل آزاد 4.5 متر/6 متر |
| نوع رادیاتور | رادیاتور مسی |