| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چين و ژاپن براي انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| مدل شماره | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
| موتور | موتور C498bpg چین یا موتور ایزوزو ژاپن |
| نور | چراغهای LED |
| شماره مدل | FD50 (بزرگ) |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور چین یا موتور ژاپن |
| نور | چراغ های LED |
| شماره مدل | FD50 ((مینی) |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور چین یا موتور ژاپنی میتسوبیشی |
| نور | چراغ های LED |
| شماره مدل | FD50 ((مینی) |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور چین یا موتور ژاپنی میتسوبیشی |
| نور | چراغ های LED |
| شماره مدل | FD50 ((مینی) |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور چین یا موتور ژاپنی میتسوبیشی |
| نور | چراغ های LED |
| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| سوخت | گازوئیل |
| مرکز بارگذاری | 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| صنایع قابل استفاده | هتل ها، مغازه های پوشاک، مغازه های مصالح ساختمانی، تعمیرگاه های ماشین آلات، کارخانه تولیدی، کارخانه |
|---|---|
| مکان نمایشگاه | هيچکدوم |
| شرایط | جدید |
| منبع قدرت | موتور dc |
| طول چنگال | 1150 میلی متر |
| شماره مدل | FB20 |
|---|---|
| سوخت | برق |
| مرکز بارگذاری | 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| شماره مدل | FG18 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چين و ژاپن براي انتخاب |
| لاستیک | لاستیک پنوماتیک |