| نام محصول | 2WD و 4WD در خارج از جاده |
|---|---|
| منبع برق | موتور دیزل |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| موتور | چین/ژاپون برای انتخاب |
| انتقال | انتقال خودکار |
| شماره مدل | FL35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | ژاپن نیسان K25 یا چین GQ491 |
| نام | لیفتراک 3500 کیلوگرمی 3.5 تن گازسوز |
| شماره مدل | FL35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| ارتفاع بلند کردن آزاد | 145 میلی متر |
| اندازه چنگال | 1070*125*50 میلی متر |
| شماره مدل | FL35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| ارتفاع بلند کردن آزاد | 145 میلی متر |
| اندازه چنگال | 1070*125*50 میلی متر |
| شماره مدل | FL35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| رنگ | زرد |
| مدل موتور | پمپ و شیرهای برند شیمادزو ژاپن |
| شماره مدل | FB35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| سیستم هیدرولیک | پمپ و شیرهای برند شیمادزو ژاپن |
| دستگاه فرمان | چرخ دنده فرمان برند ایتون آمریکا |
| شماره مدل | FB35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| کنترل کننده | کنترلر USA CURTIS |
| دستگاه فرمان | چرخ دنده فرمان برند ایتون آمریکا |
| شماره مدل | FB35 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| کنترل کننده | کنترلر USA CURTIS |
| دستگاه فرمان | چرخ دنده فرمان برند ایتون آمریکا |
| شماره مدل | FL30 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| ارتفاع بلند کردن آزاد | 135 میلی متر |
| اندازه چنگال | 1070*125*45mm |
| شماره مدل | FL30 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| ارتفاع بلند کردن آزاد | 135 میلی متر |
| اندازه چنگال | 1070*125*45mm |