| مدل شماره. | FL20 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 5000 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
| رنگ | قرمز |
| مدل موتور | پمپ و شیرهای برند شیمادزو ژاپن |
| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چين و ژاپن براي انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| شماره مدل | FD30 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| موتور | چين و ژاپن براي انتخاب |
| دکل | دو قله بلند کننده دوقله ای/کاملاً آزاد |
| نور | تمام چراغ LED |
|---|---|
| ارتفاع بلند کردن آزاد | 145 میلی متر |
| دکل لیفتینگ | 3M-6M |
| وزن | 4500 کیلوگرم |
| شیفتر جانبی | قابل سفارشی سازی است |
| شماره مدل | FD50 |
|---|---|
| سوخت | دیزل |
| مرکز بارگذاری | > 500 میلی متر |
| ارتفاع بالابر | 3000mm-6000mm |
| شرایط | جدید |
| صنایع قابل استفاده | هتل ها، فروشگاه های پوشاک، مغازه های مصالح ساختمانی، تعمیرگاه های ماشین آلات، کارخانه تولیدی، کارخان |
|---|---|
| مکان نمایشگاه | هيچکدوم |
| شرایط | جدید |
| منبع قدرت | موتور AC |
| طول چنگال | 1150 میلی متر |
| شماره مدل | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور C498bpg چین یا موتور ایزوزو ژاپن |
| نور | چراغ های LED |
| مدل شماره | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
| موتور | موتور C498bpg چین یا موتور ایزوزو ژاپن |
| نور | چراغهای LED |
| شماره مدل | Fd40 |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور C498bpg چین یا موتور ایزوزو ژاپن |
| نور | چراغ های LED |
| شماره مدل | FD50 ((مینی) |
|---|---|
| ارتفاع بالابر | 3000 ~ 7000 میلی متر |
| شرایط | جدید |
| موتور | موتور چین یا موتور ژاپنی میتسوبیشی |
| نور | چراغ های LED |